Котушка зі шлангом антистатичним 12 м 8x15 мм, R 1/4'' GZ, 12 bar, синій | CEJN, 19 911 2512
Артикул: 19 911 2512
Категорія: Бобіна CEJN
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал шланга | Каучук EPDM |
| Робочий тиск | 12 бар |
| Характеристика | CEJN представляє нове рішення для свого асортименту пневматичних ретракторів: Антистатичні втягувачі. Ретрактори побудовані за аналогією зі стандартними пневматичними ретракторами, але мають шланг, який забезпечує відмінну продуктивність при фарбуванні розпилювачем. Антистатичний шланг, що використовується в ретракторі, залишається чистим і гнучким навіть у найскладніших умовах фарбування. . Наші антистатичні втягувачі поєднують в собі всі переваги традиційних втягувачів з функціями безпеки: плавне втягування, просте встановлення та точне прокладання шланга. Вони роблять майстерню безпечнішою - шланги не торкаються підлоги, що зводить до мінімуму ризик спіткнутися. Вони також забезпечують більший комфорт для користувачів і подовжують термін служби шлангів завдяки менш інтенсивному зносу. Котушка для шлангів середнього розміру з антистатичним шлангом. Міцна конструкція, повільне, потужне втягування, напрямна для шланга, автоматична зупинка, легка заміна шланга, м'який обмежувач, Hi-vis, антистатичний та антиіскровий шланг. Без схвалення ATEX. |
| Шланг | Синій, антистатичний |
| Вага | 6,4 кг |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Довжина кабелю | 12 м |
| Зовнішній діаметр шланга | 15 мм |
| Під'єднання | R 1/4" зовнішня різьба |
23756.40 ₴(з ПДВ)
19797.00 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору






