Для здійсненням замовлення безпосередньо через сайт, будь ласка, пройдіть РЕЄСТРАЦІЮ та дочекайтеся підтвердження Модератором.

МИ ПРОПОНУЄМО

Про компанію

ПНЕВМАТ - це офіційний представник компанії Pneumat.™ в Україні, найбільшої родинної фірми в галузі пневматики на території Польщі. На ринку працює вже понад 40 років, постійно розширює свій асортимент товарів, покращує якість, вводить сучасні рішення.

Пневматика - це основна галузь діяльності фірми ПНЕВМАТ. Ми дбаємо про якість своєї продукції та піклуємось над задоволенням потреб клієнта.

На даний момент компанія  Pneumat.™ відкрила 10 відділів пневматики в найбільших містах Польщі: Варшава, Вроцлав, Гданськ, Краків, Лодзь, Катовіце, Познань, Бидгощ, Гожув, Жешув. А також представлена в Чехії та Україні (ПНЕВМАТ)

Нагороди

Pneumat.- лауреат та переможець багатьох конкурсів та відзнак, кожна з яких надзвичайно важлива для фірми. Це дуже надихає та підтверджує, що компанія рухається в правильному напрямку. 

Партнери

Пропонуємо Вам такі бренди:

PNEUMAT SYSTEM, AIGNEP, RIEGLER, LUDECKE, AZ PNEUMATICA, CEJN, EFFEBI, CHICAGO PNEUMATIC, VMECA, WALTHER PILOT, WIWA, SAMOA, MECLUBE.

Деталіьніше ТУТ

Компанія в цифрах

3

країни де є наші представництва

8

років на Українському ринку

200000

товарів в пропозиції

НОВИНИ