Для здійсненням замовлення безпосередньо через сайт, будь ласка, пройдіть РЕЄСТРАЦІЮ та дочекайтеся підтвердження Модератором.

МИ ПРОПОНУЄМО

Пневматичний острів клапанів Vesta серія EWJ

Пневматичний острів Vesta серія EWJ

Новий клапанний пневмоострів Vesta EWJ характеризується низкою компонентів, які гарантують невеликі розміри, низьке енергоспоживання та максимальну модульність, зберігаючи при цьому високі стандарти якості, надійне виконання та сучасний зовнішній вигляд.

Багатоконтактний роз’єм Multipin може бути горизонтальним або вертикальним, з D-SUB 25 або 44.

 

ВИСОКА МОДУЛЬНІСТЬ

Клапани на острові EWJ і електромагнітні котушки встановлені незалежно, що дозволяє встановлювати або замінювати пневматичні компоненти - корпус клапана і пілоти - без заміни електронних з'єднань і котушок соленоїда, і навпаки. Для кріплення клапана використовуються два гвинти; електромагнітні котушки можна приєднати, просто відкривши пластикову кришку, що значно полегшує зміну одинарних електромагнітних котушок на подвійні та навпаки.

АВТОМАТИЧНА КОНФІГУРАЦІЯ

Абсолютно нова концепція багатополюсного острова: базова внутрішня шинна система, що з’єднує всі електромагнітні котушки за допомогою послідовного зв’язку, без фізичного з’єднання pin-to-pin, а потужність передається самим сигналом. Під час першого запуску та адресації EWJ виконує швидку самодіагностику станції електромагнітних котушок. Жодні сигнали не призначаються порожнім станціям. Просте скидання дозволяє змінити конфігурацію.

Максимально 24 котушки (усі моно- та бістабільні комбінації клапанів) доступні з D-sub 25. У випадку D-sub 44 доступно максимум 32 котушки (усі моно- та бістабільні комбінації клапанів).

КОНФІГУРАЦІЯ

Електроніка дозволяє легко узгодити контактний номер з’єднання з електромагнітною котушкою. Послідовність модулів може бути узгоджена незалежно від електричного підключення. Ніякі контакти не призначені для порожніх електромагнітних станцій, оскільки кожен сигнал керує лише встановленими котушками. Після першої активації кожен контакт буде автоматично призначений наступній доступній котушці; конфігурація буде збережена. Якщо потрібна нова конфігурація, острів EWJ можна легко скинути за допомогою зовнішнього ключа скидання.

 

МАЙБУТНІЙ РОЗВИТОК

Найближчим часом для EWJ буде доступна версія NETLOGIC, яка забезпечить пряме підключення терміналу (SLAVE) до найпопулярніших протоколів шини за допомогою спеціальних плат з’єднання.

Як еволюція 4HF NETLOGIC серія EWJ підтримуватиме наступний протокол:

  • Profinet
  • EtherCAT
  • Ethernet IP
  • Modbus TCP
  • більше протоколів за запитом

КЛАПАН

Клапан, розроблений для EWJ, походить від пневматичних внутрішніх частин Vesta JT, які довели свою ефективність і надійність протягом більше десяти років. Корпус виготовлений з алюмінію; на корпус за допомогою металевих прокладок кріпиться спеціальна гнучка прокладка NBR. Усі компоненти розроблені таким чином, щоб гарантувати максимальну продуктивність, швидку реакцію та довговічність.

СОЛЕНОЇДНА КОТУШКА

Управління пілотом відбувається за допомогою котушки електромагнітної 10 мм, яка всатновлена на модулі клапана та захищеною кришкою зі стандартом IP65. Ручне керування можливе натисканням зовнішньої спеціальної технополімерної кнопки. Споживана потужність кожного електромагніту становить 1 Вт.

ПІДКЛЮЧЕННЯ MULTIPIN

EWJ пропонує дві можливі конфігурації штекерів для D-SUB: вертикальну та горизонтальну, щоб адаптуватись до різних застосувань та заощадити максимум місця для кабелів. Обидві версії підключення доступні для 2 вставних блоків: D-SUB25 і D-SUB44.

ПРОВОДКА MULTIPIN

EWJ не має попередньо визначеної проводки, оскільки конфігурація створюється після того, як клапан зібрано, і кожна котушка займає перший доступний контакт. Зворотний сигнал (0 В) знаходиться на контакті 25. Конфігурація для D-SUB44 доступна за запитом.

ПОРТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Пневмоострови EWJ завжди потребують зовнішнього пілотного керування (порт Ø4 мм), що живиться від тиску від 3 до 7 бар. Завдяки цьому ви завжди можете використовувати необхідне значення тиску для роботи клапана від -0,9 до 9 бар, не впливаючи на роботу пілотів. Пілот також незалежно розповітрюється.

МОДУЛІ

Модулі 28-мм призначені для підтримки 2 клапанів, 4 соленоїдів і чотирьох 6-мм вихідних портів. Корпус клапана має ширину 14 мм. Легко встановлюються завдяки 3 отворам під шурупи та набору ущільнювальних кілець, модулі виготовлені зі спеціального термостійкого технополімеру, армованого 50% скловолокном.

МАТЕРІАЛИ

РОЗМІРИ І КРІПЛЕННЯ

КОНФІГУРАЦІЯ ТА КОД ЗАМОВЛЕННЯ

Доступні всі комбінації клапанів: 5/2, 5/3 і подвійний 3/2 клапан. Усі клапани можуть бути одно- та двокатушкові, їх легко встановити та швидко замінити, навіть коли острів уже зібраний. Один агрегат може мати будь-яку кількість різних тисків завдяки використанню проміжних сепараторів і подачі повітря на обидві торцеві пластини.

Приклади конфігурацій із кількома джерелами тиску (сепаратор Z для 2 тисків, сепаратори Z + X для кількох тисків)

Приклад з двома джерелами живлення:

Приклад з двома джерелами живлення:

З цим товаром купляють