Для здійсненням замовлення безпосередньо через сайт, будь ласка, пройдіть РЕЄСТРАЦІЮ та дочекайтеся підтвердження Модератором.

МИ ПРОПОНУЄМО

Проектування мереж стиснутого повітря

Проектування пневматичних мереж

Проектний відділ "ПНЕВМАТ" - це окремий підрозділ, який займається проектуванням рішень, пов’язаних із технологічними лініями стисненого повітря. Завдяки вдосконаленому програмному забезпеченню САПР та знанням, підкріпленим багаторічним досвідом, ми можемо запроектувати та змонтувати мережу стисненого повітря з урахуванням потреб кожного, навіть найвимогливішого замовника. Ми підберемо практично всі елементи, необхідні для належної роботи, починаючи з компресора, через трубопровід, і завершуючи пневматичним пістолетом.

Ми пропонуємо комплексні консультації та виконання пневматичних мереж для індивідуальних клієнтів. Проаналізувавши Ваші потреби, ми підберемо матеріали, діаметри трубопроводів та технологію, яка є найбільш вигідною для Вашої компанії, мінімізуючи витрати та приносячи максимальну користь.

Ми пропонуємо підтримку конструкторським бюро та генеральним підрядникам на етапі створення кошторисів витрат та конструкцій пневматичних установок та обладнання компресорного приміщення. Окрім питань, пов’язаних з мережами стиснутого повітря, ми пропонуємо Вам професійну консультацію та виконання індивідуальних проектів, побудованих на пневматиці або на вакуумі.

Правильний підбір компонентів та виконання пневматичної мережі гарантують максимальну ефективність інструментів, обладнання та приладів.

Залишити запит на прорахунок