Міксер пневматичний для ємностей MDG120 0,55kW 300 об/хв | Walther Pilot, V4673041203
Артикул: V4673041203
Категорія: Міксери пневматичні
| Максимальний тиск повітря | 6 бар |
| Максимальні обороти | 300 об/хв |
| Потіжність | 0,55 кВт |
| a | 363 мм |
| b | 902 мм |
| c | 186 мм |
| Версія | Версія з монтажним адаптером |
| Діаметр вала міксера | 16 |
| Для збірника типу: | ЦРТ 120 |
| Модель міксера | І |
246092.46 ₴(з ПДВ)
205077.05 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

