Ніж повітряний круглий, форсунка тороїдальна G 1/4, 20 мм, 0,08 мм, алюміній, односекційна | MOS , VNCJ-AL-N-0800-0020
Артикул: VNCJ-AL-N-0800-0020
Категорія: Ножі пневматичні круглі цільні серії VNCJ
| Під'єднання | G 1/4" |
| Робочий тиск | максимум 8 бар |
| Середовище | Фільтроване стиснене повітря 25 мкм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Монтажна різьба | M8 |
| Покриття | Без покриття |
| Товщина щілини | 0,08 мм |
24457.08 ₴(з ПДВ)
20380.90 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


