Кожух термічний Fire Cover 260°C DN13, червоний, OSTF-13
Артикул: OSTF-13
Категорія: Чохли для трубок та шлангів
| Атестат | UL 1441 VW-1 |
| Відповідно до норм | USHM: ASTM 542 |
| Максимальна робоча температура | до +260°C, тимчасово до 2 хв. макс. температура +580°C |
| Матеріал кожуха | скловолокно |
| Самозатухання | менше 90 секунд |
| Товщина силікону | 1 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Довжина бухти | 15 - 20 м |
796.50 ₴(з ПДВ)
663.75 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 20 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
20шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

