Насос мембранний SAMOA UP 20 2" AL/PTFE + PTFE мембрана стандарт | SAMOA, UP20A-BAC-ATZ
Артикул: UP20A-BAC-ATZ
Категорія: Універсальні мембранні насоси SAMOA UP
| Вага | 46 кг |
| Вхід/вихід матеріалу | 2" BSPP (F) |
| Вхід повітря | 3/4" NPT (F) |
| Максимальна висота всмоктування "на мокро" | 8 m |
| Максимальна висота всмоктування "на сухо" | 5 m |
| Максимальний діаметр сухих часток | 6,4 мм |
| Під'єднання матеріалу | 2" BSPP (F) |
| Продуктивність максимальна | 650 л/хв |
| Робочий тиск живлення | від 1,5 до 8 бар |
| Співідношення тисків | 1:1 |
| Тип | UP20 |
| ATEX | Так. |
| Замінник | PD20A-BAP-FTT-B, DFC911, XPS820/AAAAA/TWS/TF/ATF, E2AA5T559C-ATEX, TX420 ATT/T420 ATT, VA50 A A AL TF TB 00, S20B1A2TABS600, NDP-50BAT |
| Корпус насоса | Алюміній |
| Мембрана | PTFE |
| Ущільнення | ПТФЕ |
225598.74 ₴(з ПДВ)
187998.95 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



