Рукав аспіраційний Trivolution L DN 120 товщина стінки 0,7 мм бухта 10 м.п., TRIVO L -120/10M
Артикул: TRIVO L -120/10M
Категорія: Шланги аспіраційні антистатичні PUR Masterflex Trivolution
| Застосування і середовище | Всмоктувально-нагнітальний рукав для деревообробної промисловості для видалення пилу, тирси, стружки, масляного туману, матеріалів в системах всмоктування і подачі, машинобудування і будівництва, вентиляції і кондиціонування, вибухонебезпечних зон |
| Матеріал | Прозорий поліефірний поліуретан (PUR) |
| Підсилення | Спіраль з пружинної сталі |
| Робоча температура | -від -40°C до +90°C (короткочасно +125°C) |
| Специфікація матеріалу | Антистатичний (поверхневий опір R₀ < 10⁹ Ом), стійкий до стирання згідно DIN ISO 4649, вогнестійкий згідно DIN 4102 B1, не містить галогенних сполук і пластифікаторів |
| Товщина стінки | 0,7 мм |
| Характеристика | Легкий, гнучкий, стійкий до мікробів, паливно-мастильних матеріалів, відповідає вимогам ATEX 2014/34 ЄС та німецького стандарту TRGS 727, відповідає DIN 26057 |
| Вага | 1,12 кг |
| Діаметр внутрішній | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 129 mm |
| Радіус вигину | 129 мм |
| Розрідження | 0,22 bar |
| Товщина стінки | 0,7 мм |
17018.82 ₴(з ПДВ)
14182.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 19 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
19шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


