WEICON Repair Stick Wood 56 г напвеластичний, заповнення мінеральне | WEICON, 10532115-51
Артикул: 10532115-51
Категорія: Системи з епоксидної смоли
| Характеристика | Напівеластична маса для безусадочного ремонту дерев'яних елементів з мінеральним наповнювачем |
| Вага | 56 g |
| В'язкість | 0,9 г/см3 |
| Діелектрична міцність (20°C) | 3,0 кВ/мм |
| Електричний опір | 5-10¹ Ом/см |
| Кінцева стійкість 100% | 24 h |
| Код виробника | 10038308 |
| Коефіцієнт розширення | 30-40 x 10^-6 К^-1 |
| Колір | Світло-бежевий |
| Консистенція | Паста |
| Лінійна усадка | <1 % |
| Максимальний зазор | 15 мм |
| Механічна стійкість 50% | 60 хв |
| Навантаження тиском | 75 Н/мм2 |
| Наповнювач | Мінерал |
| Основа | Епоксидна смола |
| Початкова стійкість 35% | 45 хв |
| Співвідношення змішування смола/затверджувач | 1:1 |
| Твердість за Шором | 70 |
| температура застосування | від +10 до +40°C |
| Температура затвердіння | від +6 до +40°C |
| Теплопровідність (20°C) | 0,3 Вт/м-К |
| Термічний опір | -від -50 до +120°C (короткочасно +150°C) |
| Час після відкриття при 20°C | 15 хв |
1392.00 ₴(з ПДВ)
1160.00 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору
