Електромагнітний клапан 2/2 NC G1/8 FKM DN2 Kv0,09 D10 | Aignep, FL01F02102V0
Артикул: FL01F02102V0
Категорія: Клапан електромагнітний з латуні 2/2 (відкрито/закрито)
| Максимальний тиск на вході | 40 бар |
| Матеріал голки | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Матеріал пружини | Сталь нержавіюча |
| Матеріал штока | Сталь нержавіюча |
| Середовище | вода, повітря, неагресивні рідини і гази, мінеральні масла, бензин, дизпаливо, мазут |
| Температура середовища | -10°C ÷ +80°C |
| DN | 2 |
| Kv | 1,5 л/хв |
| Pmax | 40 бар |
| P min | 0 бар |
| В'язкість | 37 |
| Під'єднання | G1/8 |
| Потужність котушки | 8 Вт |
| Температура матеріалу | від -10 до +140 °C |
| Ущільнення | FKM |
1501.56 ₴(з ПДВ)
1251.30 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]]
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



