Ніж повітряний круглий двосекційний, кільце G 1/4, 20 мм, 0,08 мм, алюміній | MOS , VNCD-AL-N-0800-0020
Артикул: VNCD-AL-N-0800-0020
Категорія: Ножі повітряні, круглі, двокомпонентні серії VNCD
| Під'єднання | G 1/4" |
| Робочий тиск | максимум. 8 бар |
| Середовище | Фільтроване стиснене повітря 25 мкм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Монтажна різьба | 4xM8 |
| Покриття | без покриття |
| Товщина щілини | 0,08 мм |
32569.68 ₴(з ПДВ)
27141.40 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


