Ніж повітряний прямий L = 600 мм, щілина 0,05 мм, G 1/4 різьба внутрішня, алюміній | MOS , VNP-AL-N-0500-0600
Артикул: VNP-AL-N-0500-0600
Категорія: Ніж повітряний прямий серія VNP
| Матеріал | Алюміній |
| Під'єднання | G 1/4" |
| Робочий тиск | максимум. 8 бар |
| Середовище | Фільтроване стиснене повітря 25 мкм |
| Довжина | 600 мм |
| Монтажна різьба | M6 |
| Покриття | Без покриття |
| Товщина щілини | 0,05 мм |
36583.32 ₴(з ПДВ)
30486.10 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
| К-сть в Європі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




