Шланг фтореластомерні FPM 1,6x3,2 ; стінка 0,8 мм, VITEC60 I 1,6X3,2
Артикул: VITEC60 I 1,6X3,2
Категорія: Шланги для перистальтичних насосів PRO-VITEC 60
| Густота | 1,95 +/- 0,1 г/см³. |
| Діапазон робочої температури | від -35°C до 200°C в безперервному режимі (тимчасово до +250°C) |
| Довжина бухти | 25 м |
| Допуск згідно ISO 3302.1 | E2 |
| Застосування | лабораторії, хімічна, нафтохімічна промисловість, транспортування палива і нафти, машинобудування, гідравлічне обладнання |
| Матеріал | фтор-еластомер FPM |
| Твердість Shore (A) | 65 +/- 5° |
| УВАГА | Ціна за метр при купівлі рулону 25 м. При купівлі меншої кількості звертайтеся до відділу продажу |
| Характеристика | чорний шланг, стійкий до атмосферних умов, включаючи ультрафіолетове випромінювання, озон і світло при високих температурах |
| Діаметр внутрішній | 1,6 мм |
| Зовнішній діаметр | 3,2 мм |
| Товщина стінки | 0,8 мм |
1430.22 ₴(з ПДВ)
1191.85 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

