Шланг гумовий Push-Lock 5/8 дюйма 16 бар, зелений, PL5800VE
Артикул: PL5800VE
Категорія: Шланг Push-Lock
| Властивості електричні | Непровідна внутрішня трубка, R>10^12 Ом / м. |
| Внутрішній шар | Маслостійкий NBR / ПВХ, чорний, гладкий |
| Діапазон температур | Повітря: -20°C /+ 110°C (максимальне значення + 125°C). Вода: 0°C /+ 100°C (максимальне значення + 110°C). Гідравлічні оливи: -20°C /+ 70°C (максимальне значення + 90°C). Водний гліколь: -20°C /+70°C (максимальне значення +90°C). °C |
| Зовнішній шар | Стійкий до стирання, масла та погодних умов NBR / ПВХ, синій/червоний, гладкий |
| Підсилення | одна текстильна тасьма |
| Вага | 0,28 кг/м |
| Діаметр | 5/8 |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Довжина | 40-80 м |
| Зовнішній діаметр | 22,9 мм |
| Колір | Зелений |
| Мінімальний радіус згину | 115 мм |
| Тиск робочий 23°C | 16 бар |
| Тиск розриву | 64 бар |
866.10 ₴(з ПДВ)
721.75 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



