Зажим поворотний з важілем 1 1/4" PP 20 мм | PNR, PNRZPQA125D6
Артикул: PNRZPQA125D6
Категорія: Модульна система Clip-on
| O-ring | NBR |
| Застосування | Фітинги, з'єднання та системи фільтрації води для забезпечення належної роботи форсунок і високої ефективності установки |
| Матеріал корпусу | армоване скловолокно |
| Матеріал ущільнення | м'який поліпропілен |
| Матеріал цв'яха | AISI 316 |
| Опис | Важільні поворотні хомути ZPQ спеціально розроблені для серій HGQ, RGN і ZBA. Для встановлення хомута на трубу з попередньо просвердленим отвором не потрібні інструменти. Корпус виготовлений з армованого пластику, а гвинти - з нержавіючої сталі AISI 316. Важільні форсунки ZPQ забезпечують відмінну продуктивність при високих температурах і легку орієнтацію струменя розпилення. |
| Робоча температура | 80 °C |
| Робочий тиск | 5 бар |
| УВАГА! | Запитайте про спеціальні ціни на більшу кількість! |
| A | 40 ° |
| D | 20 мм |
| H | 93 мм |
| H1 | 41 мм |
| L | 84 мм |
| PD | 42/43 мм |
| PS | 1 1/4 дюйм |
| Вага | 87 г |
1195.08 ₴(з ПДВ)
995.90 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 384`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



